Návštěvníkům firmy VILLAGE RENT poslouží nová nabíjecí stanice. 

By referencniauta.cz

V sídle naší firmy v Krhové u Valašského Meziříčí začala fungovat nová nabíjecí stanice pro elektromobily a hybridní automobily. Po zhruba měsíčním zkušebním režimu byla v pondělí 1. 10. 2023 oficiálně uvedena do ostrého provozu.

„Zakoupením našeho nového elektromobilu a vybudováním nabíjecí stanice jsme se připojili do projektu elektromobility a chceme dát i potřebný impuls k instalaci dalších nabíjecích stanic nejen v našich pobočkách, ale i ve městě, neboť si myslíme, že elektromobilita do našeho života a do moderní společnosti patří. Zároveň tím chceme umožnit všem našim zákazníků s hybridními a elektrickými automobily si při návštěvě naší firmy svůj vůz dobít“. „Jsme pravděpodobně prvním dovozcem aut v regionu, který má svoji vlastní nabíjecí stanici pro elektromobily i pro své zákazníky.

Ve stanici mohou nabíjet dvě auta současně. „Pro dobíjení našeho firemního vozu a elektromobilů zákazníků jsme vybudovali dvě nová parkovací místa. V této souvislosti byly osazeny informativní tabule a návod na obsluhu dobíjecí stanice.

Dobíjecí stanice byla na našem parkovišti nainstalována za pomoci firmy Juice Technology AG.

Používáme Wallbox JUICE CHARGER me. Nabíjejte až 22 kW, získejte šťávu, kterou potřebujete pro Vaše dlouhé jízdy elektromobilem.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Scan the code
Dobrý den 👋, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...