Poptávka

Potřebujete poradit? Zavolejte nám

+420 605 177 133

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů VILLAGE RENT dodává na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 100.000, maximální stáří 4 let, minimální tržní cena 400.000,-Kč, střední a vyšší třídy automobilů. Karavany a obytná auta dovážíme do stáří 6 let.


VILLAGE RENT Vám umí dodat ojeté, referenční nebo-li zánovní, ale také úplně nové. Aktuálně si u nás můžete za velmi výhodných cenových podmínek objednat vozy Audi, Bmw, Škoda, Volkswagen, nebo Volvo. Slevy dosahují až 20 %, přičemž zůstává plně zachován komfort nového vozu včetně záruk. Dovoz aut ze zahraničí považujeme za osvědčený způsob pořízení kvalitního vozidla. V roce 2011 jsme v ČR prodali 91 aut, 7 karavanů a 4 obytná auta, pocházející převážně z Německa, Itálie a zemí Beneluxu. Do zahraničí jsme vyvezli 67 nových aut převážně značek Škoda, VW a Audi. Ve všech případech jsou zákazníci spokojeni.

Chcete si nechat dovétz auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto dovézt i bez zázračné ceny?

1 . Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 250.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.

2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Německa či severu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.

3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky VILLAGE RENT máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.

4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

A jak funguje samotný proces objednání ověřený desítkami spokojených klientů VILLAGE RENT?

1. Pošlete nezávaznou poptávku

2. Maximálně do 24 hodin obdržíte nabídku vozu od VILLAGE RENT

3. Automobil můžete závazně objednat

4. Auto přivezeme, připravíme a předáme.

Great services

We insure all vehicles

Car insurance

Donec imperdiet, dui non maximus pretium, ante arcu tristique turpis, et tempus mauris nulla at sapien.

Motorbike insurance

Donec imperdiet, dui non maximus pretium, ante arcu tristique turpis, et tempus mauris nulla at sapien.

Car insurance

Donec imperdiet, dui non maximus pretium, ante arcu tristique turpis, et tempus mauris nulla at sapien.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Scan the code
Dobrý den 👋, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...