Auta na objednávku. 

By referencniauta.cz

ReferenčníAuta.cz založili lidé, pro které jsou auta celoživotní zálibou, vášní a profesí zároveň. Tito lidé rozumí autům a rozumí i svým zákazníkům. Víme, co vás trápí, víme, co si přejete a vaše přání vám splníme. Dodáme vám roční, dvou či tříleté auto za férovou cenu. Dodáme vám auto zkontrolované, vyčištěné a připravené na provoz v České republice. Dodáme vám auto, které bude sloužit a nic než sloužit.

V našem autosalonu najdete několik prvotřídních vozů, ale naše strategie nespočívá v zaskládání malé plochy velkým počtem automobilů. Skladová auta vybíráme podle stavu a kvality, za prioritu ovšem považujeme dovoz a přípravu vozu podle vašich specifických požadavků. Proto máme velký zájem na tom, abyste auto zvolili správně.

  1. Pošlete objednávku konkrétního vozu, značky, modelu a motorizace (na e-mail, osobním předáním v , nebo skrze web www.ReferenčníAuta.cz).
  2. Vyplníte dotazník na webu www.ReferenčníAuta.cz (online), ve formátu Word (ke stažení rovněž na www.ReferenčníAuta.cz), nebo nás navštívíte osobně a společně s našimi prodejci vyberete auto, které vám bude nejvíce vyhovovat.
  3. Obdržíte nabídku od společnosti VILLLAGE RENT obsahující konkrétní automobily s motorizacemi, technickou specifikací a specifikací výbavy včetně ceny.
  4. Bude-li s nabídkou spokojeni, můžete automobil závazně objednat. V tomto bodě doporučujeme kontaktovat naše prodejce, osobní nebo telefonická domluva je přece jen rychlejší než e-mail. Od amilo car obdržíte dokument se závaznou objednávkou, kterou bude potřeba podepsat a poslat faxem nebo naskenovanou zpět. Součástí závazné objednávky je složení kauce. Ta činí 20 % z kupní ceny auta. Bez ní to bohužel nejde. Vaše peníze nikam nezmizí a budou použity na nákup vozu.
  5. Ve chvíli, kdy bude objednaný vůz ve vlastnictví www.ReferenčníAuta.cz, obdržíte od nás e-mail s touto informací a obrázkem. Abyste se měli na co těšit. Od této chvíle běží max. dvoutýdenní lhůta, ve které auto připravíme, zkontrolujeme, vyčistíme. Jakmile budeme hotovi a přesvědčeni, že budete s autem spokojeni, ozveme se vám a domluvíme předání a zaplacení.
  6. Předáme vám klíče a popřejeme mnoho šťastných kilometrů. Ve spojení s vámi ovšem budeme chtít zůstat i nadále, abychom věděli, zda vám auto slouží a zda nenastaly komplikace. Od toho má VILLAGE RENT zákaznický klub.

důležité upozornění

Nejsme, nechceme a nebude nejlevnější na trhu. Naším cílem je nabídnout auto za nejlepší možnou cenu, ale více než cenu sledujeme kvalitu. Naše nabídka může, ale spíše nebude nejlevnější na trhu, za to si můžete být jisti, že auto od nás bude kvalitní, bezproblémové a voňavé. Zvláště u malých vozů možná pořídíte levněji v bazaru, otázka je, v jaké kvalitě. Rozhodnutí je na vás.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Scan the code
Dobrý den 👋, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...