VILLAGE RENT elektrické aneb máme rádi elektromobily.

By referencniauta.cz

Elektromobily jsou k přírodě zase kousek blíž, a proto zajímají zeleně smýšlející VILLAGE RENT. Proto jsme do naší firemní flotily z zakoupili zbrusu nové BMW iX xDrive40

Značka VILLAGE RENT vznikla z touhy prodávat dobrá auta poctivým způsobem, dobrým a poctivým lidem. Ne všichni naši snahu pochopili a ne všichni se dokázali smířit s tím, že kvalita má svou cenu. Tak to však v životě chodí. Nikdy se nezavděčíte všem, neboť ne všichni pochopí vaši filozofii a váš přístup. Buď nechtějí, nebo zkrátka kvůli mentálním omezením nemohou. My v VILLAGE RENT to víme, bojujeme s tím, ale jdeme stále dál.

Pokud tedy nemusíme řešit, že si někdo v internetové diskusi otevírá pusu na značku a lidi, se kterými vlastně nikdy nemluvil, věnujeme se novým projektům. Mezi takové projekty patří zajímavé elektromobily od společnosti BMW. Jedná se o čistě elektrický automobil s různým výkonem a dojezdem až 425 km. Narozdíl od mnoha jiných případů však nejde o žádnou fušeřinu, ale velmi kvalitní (i vizuálně) práci.

I proto jsme se v VILLAGE RENT rozhodli zatím narychlo vyzkoušet přestavbu modelu Roomster na čistý elektromobil s elektromotorem o výkonu až 240 kW (326 koní),, točivém momentu 63% Nm a Setkání s elektrickým BMW probíhalo od začátku velice příjemně.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Scan the code
Dobrý den 👋, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...