Argumentace pro koupi vozu v Německu

By referencniauta.cz

Každý z nás jistě v minulosti zaslechl, že dovozy aut z Německa jsou nebezpečné z pohledu historie, rizika stažených kilometrů, zatajených oprav po havárii, atp.

Mohu vás však svědomitě ujistit, že nebezpečný je pouze subjekt, který záměrně a zcela vědomě nakupuje závadný vůz ze závadného zdroje za dumpingovou cenu jen proto, aby zvýšil svůj zisk. Dotýká se to zejména autobazarů, které bojují o udržení obchodní marže a bohužel některé z nich volí způsoby, které kolidují s etickým chováním.

Částečně se musím poněkud kriticky dotknout určitého spektra zájemců, kteří se rádi shlédnou ve výrazně nižší ceně daného vozu, aniž by uvažovali, z jakého důvodu tomu tak je. Čili, tento typ klientely přímo ovlivňuje, zda tyto závadné vozy budou dále prodávány, budou-li nekalé obchodníky podporovat. V ReferencniAuta.cz máme významnou výhodu v tom, že pracujeme s reálným zhodnocením trhu podle konkrétní nabídky v Německu a podle možností i požadavků vás, klienta.

 Vybíráme vám tedy vůz přímo na míru a velmi pečlivě posuzujeme každý jednotlivý automobil z hlediska jeho stavu. Musí splňovat naše velmi přísná pravidla.

A fakt, že vozy v Německu jsou v průměru v nesrovnatelně vyšší kvalitě, než-li srovnatelné nabídky u nás,  je příjemný bonus. Všechny námi dovážené automobily mají servisní historii u autorizovanéo dealera a máme o každém z nich 100% informace.

Pro nás je podstatné pro vás získat automobil v bezkonkurenční kvalitě a získat tak další skvělou referenci spokojeného klienta. V tom pro nás spatřuji jedinou možnou cestu, jak organicky růst a uchovat si přízeň i našich stávajících klientů, kteří se k nám rádi vrací.

Zahájit chat
1
Jak Vám můžeme pomoci?
Scan the code
Dobrý den 👋, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...